Jest dowód! Znany piłkarz przedstawił screen w sprawie odejścia Fernando Santosa

Data:

To jest prawdziwy szok. Od rana media informują o tym, że Fernando Santos lada moment może zrezygnować z pracy w reprezentacji Polski. Portugalski trener miał bowiem otrzymać lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej.

Ta informacja spadła na nas, jak grom z jasnego nieba. W nocy z soboty na niedzielę arabskie media zaczęły pisać o tym, że Fernando Santos już wkrótce podpisze kontrakt z klubem z ich ligi. Tym klubem ma być Al-Schabab. Kilka miesięcy temu grał tam Grzegorz Krychowiak, którego Santos do kadry nie powoływał.

Sprawa ma ponoć być już przesądzona. – Pozostaje podpisanie umów i oficjalne ogłoszenie – takie wiadomości na Twitterze przekazał m.in. portal neewssports.com.

Polski Związek Piłki Nożnej odniósł się do tej sprawy po kilku godzinach. W mediach społecznościowych mogliśmy przeczytać bardzo lakoniczny komunikat. Jego całość zamieszczamy poniżej.

– Selekcjoner przebywa aktualnie na urlopie. Tydzień temu był w Polsce na meczu Superpucharu Raków – Legia i nie było z jego strony żadnych sygnałów odnośnie zmiany jego planów zawodowych – przekazał PZPN.

Zupełnie inne światło na ten temat rzucił Łukasz Gikiewicz. Były piłkarz z krajów Zatoki Perskiej na Twitterze zamieścił screena. Jak podkreślił, są to wiadomości „od mega kumatej osoby na tym rynku”.

Według informatora Gikiewicza coś jest na rzeczy. Czekają nas więc bardzo nerwowe godziny. Ciekawe, czy półtora roku znów przeżyjemy to samo, co w przypadku Paulo Sousy.

WYBRANE DLA CIEBIE