Szalony pomysł ws. Krychowiaka! Piłkarz ujawnił, co planuje Michniewicz

Data:

Czesław Michniewicz ma dość nietypowy pomysł. Ujawnił to Grzegorz Krychowiak, który być może już niebawem zagra w reprezentacji Polski na nowej pozycji.

Niedawno na brameczki.pl  opisywaliśmy zestawienie przygotowane przez Kanał Sportowy. Wynika z niego, że czołowi obrońcy naszej kadry w październiku, czyli miesiącu poprzedzającym mundial, siedzieli głównie na ławce rezerwowych lub wręcz, z różnych powodów, na trybunach. Więcej TUTAJ.

Okazuje się, że selekcjoner zamierza przeciwdziałać problem i ma pewien pomysł. Chodzi o zmianę pozycji Grzegorza Krychowiaka, który dotąd występował na pozycji środkowego pomocnika i nie zbierał najlepszych recenzji od ekspertów oraz dziennikarzy.

Krychowiak już niebawem może zagrać na nowej pozycji, co byłoby sporym zaskoczeniem. Ujawnił to zresztą sam zawodnik.

Krychowiak zagra na środku obrony?!

W rozmowie z „Przeglądem Sportowym” Grzegorz Krychowiak przyznał, że trener Michniewicz ma nowy pomysł na jego pozycję w zestawieniu reprezentacji Polski.

– Trener Michniewicz ma pomysł, abym występował jako obrońca. Rozmawialiśmy o tym, bo problemy istnieją nie tylko w środku pomoc. Musiałbym pewnie zmienić numer, ale nie mam nic przeciwko. Wiem, że w pewnym momencie i tak mnie to czeka, bo przyjdzie czas, by występować niżej – powiedział popularny „Krycha”.

– To normalna rzecz, już kilka razy grałem jako środkowy obrońca. Po raz ostatni w czerwcu na obozie w Hiszpanii. Czułem się w tej roli bardzo dobrze, jeśli zajdzie taka potrzeba, będę gotowy – dodał zawodnik, który występuje obecnie w Arabii Saudyjskiej.

WYBRANE DLA CIEBIE