Zagramy w finale baraży! Zobaczcie wszystkie gole z meczu Polska – Estonia [WIDEO]

Data:

Tak jest! W taki sposób mogli dziś wykrzyknąć wszyscy kibice, którzy wspierają i kibicują reprezentacji Polski. Nasza Kadra wygrała 5:1 z Estonią i w pewnym stylu awansowała do finału baraży. Tam na biało-czerwonych czeka już reprezentacja Walii.

W poniższym artkule zobaczycie wszystkie bramki z meczu Polska – Estonia. Nasza reprezentacja wygrała 5:1, a strzelenie w pierwszej połowie rozpoczął Przemysław Frankowski. Wahadłowy francuskiego RC Lens wykorzystał zawahanie bocznego obrońcy Estonii, wbiegł za jego plecy i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.

W pierwszej połowie padł tylko jeden gol. W drugiej za to mieliśmy prawdziwy festiwal strzelecki. Rozpoczął go już w 50.minucie Piotr Zieliński, który strzelił gola głową (!) po idealnej, miękkiej wrzutce od Nicoli Zalewskiego.

Kolejne gole były kwestią czasu. Tym bardziej, że Estonia już od końcówki pierwszej połowy musiała sobie radzić w „10” po czerwonej kartce (za dwie żółte) dla Maksima Paskotsiego. Polacy przewagę wykorzystali świetnie. W 70.minucie pięknym strzałem popisał się Jakub Piotrowski. Cztery minuty później gola samobójczego zdobył Mets, ale całą robotę w tej akcji wykonał Zalewski i ten gol to jego zasługa.

Ostatniego gola dla reprezentacji Polski zdobył z kolei Sebastian Szymański. On również skorzystał z dynamicznej akcji Zalewskiego. Chwilę później honorowe trafienie dla Estonii zaliczył Martin Vetkal.

Cały skrót spotkania i wszystkie bramki możecie zobaczyć na filmie YouTube, który zamieszczamy poniżej.

W finale baraży nasza reprezentacja zagra na wyjeździe z Walią. To spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE