Probierz znów zaskoczył! Oto skład naszej reprezentacji na mecz z Turcją

Data:

Przed nami ostatni sprawdzian przed EURO 2024. Michał Probierz podał wyjściowy skład na mecz towarzyski Polska – Turcja. Nasz selekcjoner znowu zamieszał i dokonał kilku zaskakujących wyborów.

To będzie próba generalna. Już dziś o godzinie 20:45 na stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz Polska – Turcja. Dla jednej i drugiej reprezentacji będzie to próba generalna przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy.

Michał Probierz znów zaskoczył. Selekcjoner reprezentacji Polski dokonał sporo zmian w porównaniu do rozegranego w piątek, bardzo dobrego i wygranego 3:1 meczu z Ukrainą. Zmienił się bramkarz, obrońcy, wahadłowy, środek pola oraz atak. Właściwie na każdej pozycji zobaczymy innych zawodników, niż w piątek.

Do bramki wraca Wojciech Szczęsny. Poza nim w pierwszej „jedenastce” zobaczymy: Jana Bednarka, Pawła Dawidowicza, Jakuba Kiwiora, Przemysława Frankowskiego, Nicole Zalewskiego, Bartosza Slisza, Jakuba Piotrowskiego, Piotra Zielińskiego, Karola Świderskiego i Roberta Lewandowskiego.

Jest kilka niespodzianek. Może zaskakiwać fakt, że od początku gra Karol Świderski, który w tym roku w Serie A zdobył tylko dwa gole. Brakuje z kolei Krzysztofa Piątka, który miał piorunującą końcówkę w lidze tureckiej.

Początek meczu Polska – Turcja o godzinie 20:45. Bezpośrednią transmisję zobaczycie w TVP1. Po meczu skrót i relacja oczywiście na naszym portalu.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE