To już koniec! Piotr Zieliński odchodzi z Napoli. „To będzie jego nowy klub”

Data:

To już jest niemal pewne! Piotr Zieliński już właściwie na pewno odejdzie z Napoli. Nie wiadomo jedynie, czy stanie się to z końcem sezonu, czy będzie to już w styczniu. Jego, prawdopodobnym, nowym pracodawcą będzie prawdziwy gigant z Serie A.

Piotr Zieliński w Napoli występuje nieprzerwanie od 2016 roku. W obecnej kadrze tego zespołu nie ma zawodnika, który występowałby tam równie długo, co Polak.

Wszystko jednak wskazuje na to, że ta piękna historia dobiega końca. Według informacji włoskich mediów Piotr Zieliński odrzucił najnowszą propozycję nowego kontraktu z Napoli. Zdaniem dziennikarza „La Gazzetta dello Sport” Piotr Zieliński odrzucił ostatnią ofertę od Napoli i ma postawić na transfer do Interu Mediolan.

Stałoby to w sprzeczności do tego, co ostatnio mówił w mediach prezes Napoli. Aurelio De Laurentiis podkreślał dla „Corriere dello Sport”: – Piotr powiedział, że chce zostać w Napoli na całe życie. Między tym, co się mówi, a co się robi, jest też fakt, że jako Polakowi w pewnym stopniu zależy mu na słońcu i morzu. Ale być może jest bardziej przyzwyczajony do mglistego otoczenia.

Co innego przekazuje jednak „La Gazzetta dello Sport”. Zdaniem dziennikarzy tego słynnego dziennika, Piotr Zieliński jest już właściwie dogadany z Interem Mediolan. Dla naszego pomocnika z pewnością byłby to krok do przodu. Inter Mediolan jest w znakomitej formie, lideruje Serie A i wyszedł z grupy Ligi Mistrzów.

Być może wszystko rozstrzygnie się już za kilkanaście dni. Inter będzie mógł bowiem zaprezentować Zielińskiego już w styczniu. Pytanie jednak, czy trafi tam już zimą, czy transfer zostanie przeprowadzony w lecie.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE