Piotr Zieliński w coraz trudniejszej sytuacji. Napoli właśnie ściągnęło zawodnika na jego pozycję

Data:

Piotr Zieliński nie otrzymał zbyt dobrych wiadomości. SSC Napoli właśnie ogłosiło kolejny transfer do klubu. Tym razem to zawodnik na właściwie identyczną pozycję, co reprezentant Polski. Jest to więc wyraźny sygnał, że ostatnie pół roku w Napoli nie będzie dla Zielińskiego usłane różami.

Piotr Zieliński jest zawodnikiem Napoli od lipca 2016 roku. Oznacza to, że za kilka miesięcy stuknie mu równe osiem lat gry w klubie spod Wezuwiusza. Wszystko wskazuje jednak na to, że ta historia właśnie dobiega końca. A właściwie dobiegnie końca 30 czerwca 2024, gdy wygaśnie kontrakt Polaka w Napoli.

Włoski klub już de facto się na to przygotowuje. Dziś ogłoszono bowiem wypożyczenie Leandera Dendonckera z Aston Villi. Belgijski środkowy pomocnik został wypożyczony na pół roku z Aston Villi, ale jednocześnie Napoli zapewniło sobie opcję pierwokupu. To zawodnik grający właściwie na identycznej pozycji, co Piotr Zieliński.

Dendoncker rozegrał w tym sezonie 15 meczów dla Aston Villi. Zdobył w nich jedną bramkę. Może grać zarówno na pozycji „6” i „8′.

Wszystko więc wskazuje na to, że Piotr Zieliński przywitał dziś w szatni swojego następcę. On sam z kolei ma już być dogadany z Interem Mediolan. Tak przynajmniej twierdzą włoskie media.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE