Boniek otrzymał telefon od znanego zagranicznego trenera. „Miałbym szansę?”

Data:

Zbigniew Boniek był gościem programu „Transferowy Młyn” w Canal+Sport. Podczas rozmowy ujawnił, że otrzymał niespodziewany telefon od zagranicznego trenera.

Zbigniew Boniek ujawnił ciekawy fakt podczas swojego udziału w programie „Transferowy Młyn”. Były prezes PZPN zdradził, że otrzymał telefon od znanego zagranicznego trenera, a ten przyznał, iż chciałby objąć polską reprezentację.

„Zibi” od razu wziął go na „spytki”. – Dwa dni temu zadzwonił do mnie jeden trener. Dobre, mocne nazwisko. Wypytywał mnie o reprezentację: Słuchaj, jak myślisz? Miałbym szansę? Widziałem, że jeszcze nie wybraliście. Zadałem mu pytanie: Powiedz, co ty wiesz o polskiej reprezentacji? Jak chciałbyś ją prowadzić? – przyznał Boniek.

Na tym nie koniec. Szkoleniowiec, którego nazwiska Boniek nie chce ujawnić, zaczął wymieniać najbardziej znanych zawodników reprezentacji Polski. Były prezes PZPN podkreślił, że właśnie w tym tkwi problem.

– Taka jest wiedza wszystkich trenerów zagranicznych. Chodzi o znajomość nazwisk, natomiast o to, jak reprezentacja funkcjonuje, to jest temat dopiero do rozgryzienia – powiedział.

Nie wiadomo, o którego trenera chodziło, jednak nie jest tajemnicą, iż Boniek najwięcej znajomości ma wśród włoskich szkoleniowców. Wiele wskazuje więc na to, że był to jeden z trenerów pochodzących z tamtego kraju.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE