To już tylko kwestia czasu. Jude Bellingham o krok od przenosin do giganta!

Data:

Jude Bellingham lada dzień może zmienić klub. Wszystko ma rozstrzygnąć się jeszcze w tym tygodniu. Eksperci twierdzą jednak, że Anglik niebawem odejdzie z Borussii Dortmund.

Jude Bellingham to jedno z najgorętszych nazwisk na światowym rynku transferowym. Młody Anglik obecnie reprezentuje barwy Borussii Dortmund, jednak dziennikarze twierdzą, że piłkarz niebawem zmieni klub. Jego przyszłość ma rozstrzygnąć się już w tym tygodniu.

Hiszpański AS podaje bowiem, że Bellingham ma odbyć rozmowę z władzami klubu. Dziennikarze twierdzą, że Anglik na 95% poinformuje włodarzy BVB, że chce opuścić zespół i zmienić otoczenie.

Bellingham jest zdecydowany na transfer do Realu Madryt, a „Królewscy” chcą pozyskać Anglika. Pisaliśmy zresztą o tym na brameczki.pl całkiem niedawno. Więcej TUTAJ.

Bellingham o krok od Realu Madryt!

Real Madryt od kilku tygodni intensywnie pracuje nad sprowadzeniem Bellinghama do stolicy Hiszpanii. Młodzian również wyraża chęć przenosin. Podczas spotkania z władzami Borussii Dortmund, w którym oprócz piłkarza i jego przedstawicieli udział wezmą Hans-Joachim Watzke i Sebastian Kehl, zapadnie ostateczna decyzja.

„Królewscy” są w stanie wyłożyć za Anglika kwotę w wysokości 100 milionów euro oraz zagwarantować mu zarobki na poziomie 12 milionów euro netto w ciągu roku. O gracza walczy również FC Liverpool, ale wydaje się, że „The Reds” są bez szans w wyścigu o Bellinghama.

BVB jest w stanie przystać na ofertę Realu w wysokości 100 milionów euro, jednak AS podaje, że Niemcy będą żądać również 40 milionów w formie bonusów. „Królewscy” są jednak na tyle zdeterminowani, iż najprawdopodobniej przystaną na dodatkowe żądania włodarzy Borussii. Real chce sprowadzić Anglika już w zimowym oknie transferowym.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE