Legia Warszawa może zarobić gigantyczne pieniądze! Wielcy w kolejce po młodego zawodnika

Data:

Legia Warszawa już niebawem może zarobić wielkie pieniądze. Kacper Tobiasz, bramkarz „Wojskowych”, budzi ogromne zainteresowanie zagranicznych klubów.

Kacper Tobiasz to jeden z najlepszych bramkarzy młodego pokolenia w Polsce. Golkiper Legii Warszawa pojechał nawet na mundial w Katarze z reprezentacją Polski. Nie był zgłoszony do kadry, jednak mógł z bliska obserwować największych piłkarzy naszej drużyny, w tym Roberta Lewandowskiego.

Młody bramkarz, po wypożyczeniu do Stomilu Olsztyn w poprzednim sezonie, wrócił do stolicy i stał się podstawowym zawodnikiem Legii Warszawa. Okazuje się jednak, że może niebawem opuścić Warszawę, ponieważ Legia nie będzie w stanie go zatrzymać.

Dziennikarze donoszą bowiem, a w klubie potwierdzają, że o Tobiasza pytają wielkie europejskie kluby. Czy to oznacza, że Legia już niebawem zarobi na nim gigantyczną kwotę?

Kacper Tobiasz budzi ogromne zainteresowanie

Z medialnych doniesień wynika, że Kacper Tobiasz budzi ogromne zainteresowanie innych klubów. Nieoficjalnie wiadomo, iż chciałyby go zespoły występujące w najlepszych europejskich ligach. Nazw ekip nikt na tym etapie nie chce jednak ujawniać.

Zainteresowanie Tobiaszem potwierdza dyrektor sportowy Legii Warszawa, Jacek Zieliński. – Największe zainteresowanie jest w kontekście Kacpra Tobiasza – powiedział. Zieliński dodaje jednocześnie, iż nie ma możliwości, by Tobiasz odszedł przed końcem obecnego sezonu.

Wszystko wskazuje jednak na to, że bramkarz opuści stolicę już latem. Wówczas klub i zawodnik będą mogli przebierać w ofertach. A te spłyną zapewne i z Premier League i Bundesligi.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE