Rewolucja w Stali Mielec. Odchodzi nie tylko Adam Majewski

Data:

Zanosi się na prawdziwą rewolucję w PGE FKS Stali Mielec. Okazuje się bowiem, że z pracą na Podkarpaciu pożegnał się nie tylko trener Adam Majewski, ale również niemal wszyscy jego współpracownicy. Możemy się już wkrótce spodziewać oficjalnego potwierdzenia tej informacji przez klub.

Z taką decyzją trzeba było się liczyć. Po kiepskim rozpoczęciu rundy rewanżowej, tylko trzech punktach zdobytych w tym roku i coraz wyraźniejszym widmem dramatycznej walki o utrzymanie, z posadę pierwszego trenera PGE FKS Stali Mielec pożegnał się Adam Majewski. Jego miejsce zajął Kamil Kiereś.

– Zarząd Klubu FKS Stal Mielec S.A. informuje, że w dniu 20 marca br. zakończył współpracę z dotychczasowym trenerem 1. drużyny- Adamem Majewskim. Trenerze dziękujemy za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia w dalszej karierze – czytamy w lakonicznym komunikacie klubu z Mielca.

Dziś okazuje się, że zmiany nie kończą się jedynie na wymianie Majewskiego na Kieresia. Z pracą mają pożegnać się także jego dotychczasowi asystenci: Dariusz Fabianowicz, Damian Skiba, Maciej Serafiński i Sebastian Bajorek. Posadę zachować ma jedynie Kamil Beszczyński, odpowiedzialny za szkolenie bramkarzy.

PGE FKS Stal Mielec zajmuje w tabeli PKO BP Ekstraklasy 11. miejsce. Przewaga nad Koroną Kielce, która zajmuje pierwsze spadkowe miejsce (16.) wynosi jednak tylko 3 „oczka”.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE