Przegrał z Najmanem, a potem dostał opiernicz od swojej partnerki. Ten filmik jest hitem [WIDEO]

Data:

Do niecodziennych scen doszło na gali High League 6. Paweł Jóźwiak, prezes federacji FEN w rewanżowym pojedynku przegrał na punkty z Marcinem Najmanem. Walka odbyła się na pełnym dystansie czasowym i była bardzo ciekawa. Równie ciekawie było jednak także po samej walce. Wszystko mogliśmy zobaczyć w kulisach.

To była jedna z najciekawszych walk gali High League 6. Marcin Najman pokonał werdyktem sędziowskim Pawła Jóźwiaka, choć ten drugi był faworytem. Głównie dlatego, że w pierwszej ich walce wygrał zdecydowanie, nokautując Najmana już na samym początku pierwszej rundy. Teraz było zupełnie inaczej.

Najman i Jóźwiak przewalczyli pełny dystans, czyli trzy rundy. W pierwszych dwóch zdecydowanie lepszy był „El Testosteron” i to on po werdykcie mógł się cieszyć ze zwycięstwa.

Ciekawie było także po walce. Na nagranych przez High League kulisach gali widzimy, jak partnerka Jóźwiaka jest mocno niezadowolona z porażki. – Co to ku… ma być?! Z Najmanem przegrać? Kur… – słyszymy na nagraniu.

Gdy filmik stawał się powoli hitem internetu, głos zabrał Paweł Jóźwiak. – Ania mnie wspiera jak może. Emocje wzięły górę po przegranej walce. Moja ekipa była pewna, że decyzja będzie dla mnie. Nikt nie lubi przegrywać, tym bardziej jak mało brakowało do zwycięstwa. Pozdrawiam wszystkich – napisał na Twitterze.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

https://www.youtube.com/watch?v=NIOZDXAJGoE

WYBRANE DLA CIEBIE