Mateusz Borek zażartował z „kamer Stanowskiego”. Nawet Smokowski i Pol byli zażenowani [WIDEO]

Data:

Nie jest to dobry czas dla Kanału Sportowego. Po rozstaniu dotychczasowych udziałowców, widzowie zdają się trzymać stronę Krzysztofa Stanowskiego. Kanałowi Sportowemu na pewno nie pomagają takie żarty, jakie podczas ostatniego LIVE wypowiedział Mateusz Borek. Nawet jego wspólnicy wyglądali na zażenowanych.

To są burzliwe tygodnie w polskim internecie. Kilka tygodni temu okazało się, że z Kanału Sportowego odchodzi jego główny motor napędowy, czyli Krzysztof Stanowski. Początkowo obie strony ograniczyły się do krótkich i kurtuazyjnych oświadczeń, ale taki stan rzecz nie potrwał długo.

Jak pierwsi uderzyli Tomasz Smokowski i Mateusz Borek. Wszystko odbyło się podczas Wyjazdowego Zebrania Zarządu w Hotelu Arłamów. To wtedy Stanowski musiał usłyszeć wiele przykrych słów ze strony swoich byłych już wspólników. Mateusz Borek powiedział bowiem m.in., że świadomość biznesowa Stanowskiego jest na poziomie szkoły podstawowej.

Krzysztof Stanowski kilka dni później opublikował swój film, w którym rozlicza się on ze swoimi byłymi wspólnikami. Wideo szybko stało się hitem i w momencie pisania tego artykułu ma ponad 2,6 miliona odsłon. „Stano” mówi w filmie m.in. o tym, że jego spółka Weszło.TV wniosła do Kanału Sportowego cały osprzęt, w tym kamery. Powiedział także, że zażądał ich zwrotu, ale do dnia nagrania filmu ich nie otrzymał.

To odbiło się głośnym echem. Do tego stopnia, że podczas ostatniego Hejt Parku w Gliwicach widzowie zaspamili czat Kanału Sportowego pytaniami o kamery Stanowskiego. Głos postanowił zabrać Michał Pol, który podkreślił, że udało się dogadać ze Stanowskim i sprzęt został wypożyczony do końca roku.

Odpowiedź Pola była bardzo dyplomatyczna. W podobnym tonie nie miał zamiaru wypowiadać się Mateusz Borek. Zdecydował się na niewybredny żart. – Ja chciałem powiedzieć, że jak się ukradnie kamery, to są nasze, bo już mają nowego właściciela.

Zobaczcie tylko to wideo. Nawet jego wspólnicy z Kanału Sportowego wyglądają na mocno zażenowanych takim żartem ze strony Mateusza Borka. Był to bowiem naprawdę mocny żart.

@kanal_szotowy99 Oddajcie kamery????????#kanalsportowy #zebraniezarządu #michalpol #smokowski #mateuszborek #stanowski ♬ dźwięk oryginalny – Kanał Szotowy

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj