Potężna strata dla Kanału Sportowego! Do pożegnania i podziękowania doszło na wizji

Data:

Kolejne pożegnanie z Kanałem Sportowym stało się faktem. Podczas programu śniadaniowego „KS Poranek” doszło do kolejnego pożegnania i podziękowania za współpracę. Z Kanałem Sportowym pożegnała się bowiem gwiazda poranków, uwielbiana przez widzów Monika Wądołowska.

Kanał Sportowy zmienia się na naszych oczach. Niespełna dwa miesiące temu z projektem pożegnał się Krzysztof Stanowski, a za nim poszła prawdziwa lawina odejść. Odeszli kolejno: Robert Mazurek, Przemysław Rudzki, Kamil Gapiński, Jakub Białek, Paweł Paczul oraz inni twórcy magazynu ligowego Weszłopolscy.

Dodatkowo rozstanie Stanowskiego z Kanałem Sportowym nie było ciche i spokojne. Zaczęło się bowiem od tego, że podczas Zebrania Zarządu w Arłamowie mocno Stanowskiego zaatakowali Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – bo niewiele ponad tydzień swoim głośnym filmem odpowiedział Stanowski.

Teraz z kolei doszło do kolejnego rozstania. Podczas programu „KS Poranek” z widzami pożegnała się Monika Wądołowska. Popularna „Monia” podziękowała wszystkim twórcom Kanału Sportowego za wspólną pracę i daną szansę. – Dziękuję wszystkim za ten wspaniały czas, widzom, pracownikom biura i prowadzącym. Szczególnie Krzyśkowi, Tomkowi, Mateuszowi i Michałowi za to, że pomogli mi rozwinąć skrzydła – powiedziała na antenie Kanału Sportowego.

Dla Kanału Sportowego to na pewno duża strata. Monika Wądołowska była bowiem uwielbiana przez widzów, o czym najlepiej świadczy mnóstwo komentarzy zamieszczonych pod postem z jej pożegnaniem.

Wszystko wskazuje na to, że Monika Wądołowska zacznie pracować wkrótce w nowym projekcie Krzysztofa Stanowskiego. Kanał Zero ma rozpocząć swoją działalność 1 lutego 2024 roku.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE