Kolejny piłkarz wchodzi do oktagonu. Jakub Kosecki podpisał kontrakt z FAME MMA

Data:

To już oficjalne potwierdzone. Jakub Kosecki będzie kolejnym piłkarzem, który postanowił spróbować swoich sił w oktagonie. Były reprezentant Polski podpisał kontrakt z FAME MMA.

Piłkarze wchodzący do oktagonu, to zjawisko znane w Polsce od ponad dziesięciu lat. Wszyscy na pewno pamiętają głośny debiut Jacka Wiśniewskiego (były obrońca m.in. Górnika Zabrze i Cracovii) podczas gali KSW XX w 2012 roku. Później w jego ślady (choć we freakowych federacjach) szli m.in. Piotr Świerczewski, Błażej Augustyn i Tomasz Hajto.

Teraz do tego coraz szerszego grona dołączy Jakub Kosecki. Wciąż czynny piłkarz (gra bowiem w czwartoligowym KTS Weszło) stoczy swój pierwszy pojedynek już w przyszłym roku. Ogłoszone to zostało tuż przed walką wieczoru podczas sobotniej gali FAME MMA Reborn.

– Chcieliście show, nie mogliście lepiej trafić – powiedział w swoim krótkim wystąpieniu Jakub Kosecki. Jego przeciwnikiem podczas gali FAME MMA 20 będzie Łukasz „Tuszol” Tuszyński, członek popularnej w internecie grupy TuBungee.

– Będziesz mieć problem. Chcesz wejść do internetu to się przeżegnaj. Nie wyjdziesz stąd żywy – powiedział do Koseckiego Tuszyński. Po reakcjach w hali, gdzie odbywała się gala FAME MMA Reborn, wydaje się, że więcej fanów podczas tego starcia będzie miał Tuszyński. – Niejeden sektor już ucieszyłem – odgryzał się Jakub Kosecki.

Jakub Kosecki to 3-krotny mistrz Polski w barwach Legii Warszawa oraz były reprezentant Polski w piłce nożnej. Poza tym grał też m.in. w Śląsku Wrocław i Lechii Gdańsk.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE