Marcin Najman, jak Grzegorz Braun! Nie uwierzysz, co zrobił z gaśnicą [WIDEO]

Data:

Marcin Najman znów zszokował całą Polskę. Freak fighter, znany z tego, że potrafi zrobić wokół siebie mnóstwo szumu, znów to udowodnił. Dzień po wielkim skandalu z posłem Grzegorzem Braunem w roli głównej, Najman do swojego występu również postanowił użyć gaśnicy, Poniżej zamieszczamy wideo.

Już za dwa tygodnie odbędzie się gala Clout MMA 3. Jednym z jej głównych bohaterów będzie Marcin Najman, który w rewanżowej walce zmierzy się z Adrianem Ciosem. Pierwszy pojedynek zakończył się dyskwalifikacją Najmana za nielegalne ciosy w tył głowy. Jego przeciwnik opuścił oktagon na noszach.

Teraz będziemy mieć drugi rozdział tego głośnego konfliktu. Marcin nie byłby jednak sobą, gdyby wokół tego nie zrobił dodatkowego show. Podczas pierwszego programu zapowiadającego galę Clout MMA 3 zaatakował swojego przeciwnika… gaśnicą.

Było to dzień po tym, jak Grzegorz Braun wywołał międzynarodowy skandal, gasząc za pomocą gaśnicy w Sejmie RP świece chanukowe. O całej sprawie było głośno nie tylko w Polsce, ale również na świecie. To postanowił wykorzystać Marcin Najman.

Po cały wydarzeniu, Marcin Najman nagrał swój krótki komentarz, który zamieścił w serwisie „X”. – Moi Drodzy, zgasiłem go i tyle. Poza tym zawsze to jakiś element świąteczny jak śnieg stopniał – powiedział na gorąco Marcin Najman.

Gala Clout MMA 3 odbędzie się w okresie świąteczno-noworocznym, dokładnie 29 grudnia. Jedną z głównych walk wieczoru będzie rewanżowe starcie Marcin Najman – Adrian Cios. Walką wieczoru będzie z kolei były reprezentantów Polski w piłce nożnej: Tomasz Hajto – Jakub Wawrzyniak.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE