Skandal pomógł?! Natan Marcoń właśnie ogłosił następną walkę we freakowej organizacji

Data:

Wygląda na to, że głośny skandal pomógł. Natan Marcoń mimo tego, że poddał się już w pierwszej sekundzie „walki” z Denisem Załęckim, właśnie ogłosił, że znów wejdzie do klatki. Tym razem w ramach gali organizowanej przez federację Prime Show MMA.

Dla wielu był to szok. Natan Marcoń już w pierwszej sekundzie „walki” z Denisem Załęckim zasygnalizował kontuzję i wymownym gestem postanowił odklepać. Później mówił, że zrobił tak, ponieważ nie chciał by Załęcki dostał pieniądze za występ. Być może właśnie tak będzie, ponieważ federacja Clout MMA ogłosiła, że uznaje walkę Natan Marcoń – Denis Załęcki za nieodbytą.

Skandal jednak chyba się opłacił. Bowiem już dzień po gali Clout MMA 3 inna freakowa federacja ogłosiła zakontraktowanie zawodnika. Natan Marcoń wystąpi na gali Prime Show MMA, która już 13 stycznia odbędzie się w Koszalinie.

Na razie nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem. – Z kim byście mnie widzieli na prime? Nie chce promować patologii i gitow więc jest bardzo ograniczony wybór – napisał na swoim profilu na platformie X.

Sama federacja mocno zapowiada jego udział w gali. – Zapewniamy Was, że u nas Natan nie skorzysta ze swojej szybkiej strategii podczas walki – napisała w komunikacie federacja Prime Show MMA.

Nie będzie to jednak walka wieczoru. Federacja Prime Show MMA już wcześniej ogłosiła, że walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak – Jacek „Muran” Murański.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE