Krzysztof Stanowski bierze do siebie gwiazdę Kanału Sportowego. „No ludzie kochani!”

Data:

Krzysztof Stanowski lada dzień wystartuje ze swoim nowym projektem. „Kanał Zero” ma zrewolucjonizować polski internet, a w szczególności polski YouTube. Właśnie została przedstawiona nowa gwiazda „Kanału Zero”. To osoba do tej pory kojarzona z konkurencją, czyli Kanałem Sportowym.

Kanał Zero to nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz i prezenter po tym, jak w październiku 2023 roku ogłosił swoje odejście z Kanału Sportowego, niemal natychmiast poinformował o tym, że już wkrótce założy swój całkowicie autorski kanał na YouTube. To właśnie będzie Kanał Zero.

W Kanale Zero sportu będzie jednak mało. Krzysztof Stanowski już zapowiedział, że będą tam programy zajmujące się bieżącymi wydarzeniami, będzie polityka, będzie nauka, kultura i filmy, ale także show-biznes.

Sportu będzie mniej, ale nie oznacza to, że nie będzie go wcale. O tym świadczy najnowszy transfer. Bowiem najnowszym nabytkiem Kanału Zero został Wojciech Kowalczyk, ekspert piłkarski i były reprezentant Polski w piłce nożnej. Z młodzieżową reprezentacją Polski w 1992 roku zdobył srebrny medal Igrzysk Olimpijskich.

– No ludzie kochani! Jestem. Były reprezentant Polski i medalista olimpijski. Ekspert, który nie gryzie się w język – opisuje Kowalczyka Kanał Zero. Na razie nie wiadomo, czy jest to jednoznaczne z tym, że Kowalczyk odejdzie z Kanału Sportowego. Warto zaznaczyć bowiem, że sam zainteresowany cały czas jednocześnie pracuje dla KS oraz dla portalu Weszło, który należy do Stanowskiego. 

Według zapowiedzi Krzysztofa Stanowskiego – Kanał Zero ma ruszyć z regularnym nadawaniem od 1 lutego.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE