Krzysztof Piątek wrócił do wielkiej formy! Hat-trick naszego zawodnika w Turcji [WIDEO]

Data:

„El Pistolero” znów odpalił. Krzysztof Piątek już od kilku tygodni dawał dowody na to, że wraca do formy, a teraz mieliśmy prawdziwą eksplozję. W niedzielnym meczu nasz napastnik zdobył bowiem klasycznego hat-tricka. Potrzebował na to zaledwie 25 minut!

Krzysztof Piątek słabo zaczął sezon w tureckiej ekstraklasie. Od sierpnia do końca października nie zdobył żadnej bramki, a na domiar złego fatalne wyniki notował cały jego zespół – Basaksehir – który w pewnym momencie znalazł się nawet w strefie spadkowej.

Wszystko zmieniło się na początku listopada. Wtedy to Krzysztof Piątek zdobył swojego premierowego gola i odblokował się na dobre. Aż do dzisiaj zdobył 7 bramek i 1 asystę.

W dzisiejszym meczu tureckiej ekstraklasy Basaksehir mierzył się na wyjeździe z Konyasporem. Długo szło mu fatalnie. Do 67.minuty przegrywał bowiem 2:0. Wtedy jednak do głosu doszedł Krzysztof Piątek. Polak zaczął od pewnego wykonania rzutu karnego w 67.minucie. Dwanaście minut później był już remis – Krzysztof Piątek tym razem strzelił głową po dośrodkowaniu od Deniza Turuca.

Hat-tricka skompletował w doliczonym czasie gry. Na skraju pola karnego dostał podanie od Souzy, przyjął sobie piłkę i uderzył świetnie z niełatwej pozycji w dalszy róg bramkarza. Gol! 3:2 dla Basaksehir, a Krzysztof Piątek bohaterem.

Poniżej zamieszczamy cały skrót meczu Konyaspor – Başakşehir. Bramki Krzysztofa Piątka można zobaczyć od 3:30.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE