Co tam się wydarzyło?! Niespodzianka w walce Boxdel – Don Kasjo na FAME MMA 20 [WIDEO]

Data:

To była walka, która trzymała w napięciu na pełnym dystansie. Boxdel stoczył z Don Kasjo świetny pojedynek i tak naprawdę do końca nie wiedzieliśmy, kto wygrał. I trzeba przyznać, że po werdykcie wielu kibiców na pewno było zaskoczonych. Kto wygrał walkę Boxdel – Don Kasjo?

Bez wątpienia – walka Boxdel – Don Kasjo była jedną z najbardziej elektryzujących podczas gali Fame MMA 20. Obu panów od kilku lat łączył niewyjaśniony konflikt. Przypomnijmy bowiem, że Don Kasjo był kiedyś jedną z największych gwiazd federacji FAME. Później jednak został włodarzem konkurencyjnej organizacji – PRIME SHOW MMA – i drogi obu panów mocno się rozeszły.

Teraz ten konflikt postanowiono rozwiązać podczas gali FAME MMA 20. Do pierwszej kontrowersji doszło już dzień przed walką. Bowiem Boxdel nie zrobił limitu wagowego i został ukarany finansowo przez federację. Mimo tego, że Boxdel do oktagonu wniósł za dużą wagę, to walka ostatecznie się odbyła.

Od początku przewagę miał Don Kasjo. To on był bardziej aktywny, szukał drogi do szczęki Boxdela i kilkukrotnie naprawdę mocno trafił. Tak było w pierwszej, tak też było w drugiej rundzie. Po drugiej rundzie poznaliśmy punktację, w której prowadził Don Kasjo. Boxdel musiał więc ruszyć, jeśli chciał wygrać.

Trzecia runda jednak znów przebiegła na korzyść Don Kasjo. Choć Boxdel się starał, to nie wyrządził krzywdy Życińskiemu. Boxdelowi zdecydowanie brakowało pomysłu, jak zranić świetnie przygotowanego fizycznie przeciwnika. Ostatecznie do końca trzeciej rundy nic wielkiego się już nie stało i to Don Kasjo wygrał walkę na punkty.

Don Kasjo wygrał walkę z Boxdelem przez nie jednogłośną decyzją sędziów w stosunku 4:1. Zanim jednak doszło do ostatecznego ogłoszenia werdyktu, to obaj zawodnicy zaczęli w oktagonie… tańczyć! Wyglądało to niezwykle. Zobaczcie zresztą sami na poniższym wideo.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE