Grzegorz Krychowiak już wie, gdzie zagra w nowym sezonie. Tomasz Włodarczyk wskazuje klub

Data:

Grzegorz Krychowiak wciąż nie ogłosił, gdzie zagra w nowym sezonie. To już wkrótce ma się zmienić. Tak przynajmniej twierdzi Tomasz Włodarczyk, świetnie poinformowany redaktor naczelny portalu meczyki.pl.

Zdaniem Włodarczyka wszystko zostanie po staremu. – Grzegorz Krychowiak jest coraz bliżej dołączenia na stałe do Al-Szabab – informuje dziennikarz.

Al-Szabab to klub, w którym 98-krotny reprezentant Polski występował już w zeszłym sezonie. Wtedy był jednak wypożyczony z rosyjskiego Krasnodaru. To już się zmieniło. Grzegorz Krychowiak bowiem rozwiązał swój kontrakt łączący go z rosyjskim klubem – FK Krasnodar.

Przy transferze do Al-Szabab może postawić tylko niewielki znak zapytania. Wszystko dlatego, że cały czas krąży informacja o zainteresowaniu ze strony Abha Club, a przypomnijmy, że trenerem tej drużyny został kilka tygodni temu Czesław Michniewicz. Obu panom bardzo dobrze współpracowało się w reprezentacji Polski.

Al-Szabab to czołowy zespół ligi Arabii Saudyjskiej. Drużyna z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie w ubiegłym sezonie zajęła czwarte miejsce w tabeli, uznając wyższość jedynie Al-Ittihad, Al-Nassr oraz Al-Hilal.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE