To on tak potrafi? Co za GOL Grzegorza Krychowiaka w Arabii Saudyjskiej [WIDEO]

Data:

Grzegorz Krychowiak złapał dobrą formę w Arabii Saudyjskiej. Były już reprezentant Polski w ubiegłym tygodniu zdobył gola, który dał zwycięstwo jego zespołowi – Abha Club. Teraz jego drużyna znów wygrała, a gol Krychowiaka otworzył wynik.

Grzegorz Krychowiak latem zmienił klub wewnątrz Saudi Pro League. Popularny „Krycha” wcześniej reprezentował barwy Al-Shabab, a przed startem bieżącego przeszedł do Abha Club, gdzie pracę rozpoczynał Czesław Michniewicz.

Polskiemu trenerowi nie poszło jednak dobrze. Były selekcjoner reprezentacji Polski został zwolniony pod koniec września, po porażce 0:1 z Al Riyadh.

Zmiana trenera przyniosła rezultaty. Pod wodzą nowego szkoleniowca Abha Club w czterech meczach zdobyła 7 punktów, w tym 6 zdobyte w dwóch ostatnich spotkaniach. W obu wygranych dużą rolę odegrał Grzegorz Krychowiak.

W sobotę Abha Club zagrała u siebie z Al Akhdoud. Grzegorz Krychowiak otworzył wynik już w 20.minucie, gdy zdobył gola „szczupakiem” po rzucie rożnym swojego zespołu. Musimy przyznać, że chyba nigdy nie widzieliśmy, by „Krycha” zdobył bramkę właśnie w ten sposób. Zobaczcie zresztą sami.

Później mecz był bardzo emocjonujący. Do przerwy bowiem to drużyna Al Akhdoud zdobyła dwa gola i na przerwę schodziła prowadząc 1:2. W drugiej połowie zespół Krychowiaka wrzucił jednak wyższy bieg, zdobył kolejne dwie bramki i wygrał całe spotkanie 3:2. Grzegorz Krychowiak zagrał cały mecz.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE