Cudowny gol Sebastiana Szymańskiego! „Gdyby nazywał się Messi, puszczaliby to cały tydzień” [WIDEO]

Data:

Sebastian Szymański z kolejnym golem w Turcji! Ktoś mógłby powiedzieć: dzień, jak co dzień. W końcu reprezentant Polski ma już na koncie osiem trafień w tureckiej ekstraklasie. Jednak to trafienie jest wyjątkowej urody i po prostu trzeba je zobaczyć.

To jest jego sezon. Sebastian Szymański po przenosinach do Turcji prezentuje się znakomicie. W samej lidze ma na koncie już osiem trafień, a do tego dołożył także pięć asyst. A do tego dorobku należy jeszcze doliczyć 3 gole i 5 asyst zdobytych i zaliczonych w rozgrywkach europejskich.

Najnowsze trafienie zaliczył we wczorajszym meczu Fenerbahce z Besiktasem, które ostatecznie zakończyło się zwycięstwem drużyny Szymańskiego 3:1 (1:1). Polak ustalił wynik strzelając dla Fenerbahce gola numer 3.

Sebastian Szymański ustalają wynik strzelił pięknego gola. W dzisiejszym programie Loża Piłkarska na antenie Kanału Sportowego Wojciech Kowalczyk powiedział nawet, że „gdyby Szymański nazywał się Messi, to tego gola pokazywaliby przez cały tydzień”. Reczywiscie trafienie Polaka było wyjątkowej urody.

Reprezentant Polski dostał bardzo dobre podanie i z pierwszej piłki uderzył właściwie w samo okienko bramki Beskitasu. Zobaczcie zresztą sami.

Fenerbahce jest liderem tureckiej ekstraklasy. Ma jednak tyle samo punktów (40) co drugie w tabeli Galatasaray.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE