Takie pudło rzadko się zdarza! Adam Buksa mógł zostać bohaterem, ale fatalnie przestrzelił [WIDEO]

Data:

Adam Buksa miał ostatnio dobry czas. W lidze tureckiej strzelał regularnie, a jego drużyna była blisko strefy europejskich pucharów. Niestety, w tej kolejce zdarzyło mu się fatalne pudło. Wideo zamieszczamy poniżej.

W ostatnich miesiącach Turcja mieniła się jako ziemia obiecana dla polskich zawodników. Sebastian Szymański od początku sezonu błyszczy i już jest jedną z największych gwiazd tamtejszych rozgrywek. Do tego regularnie gole strzelał Adam Buksa, a ostatnio przełamał się i dobre liczby notuje Krzysztof Piątek.

W Turcji gra się w Wigilię. W niedzielę Antalyaspor Adam Buksy grał z Adana Demirspor. Był to klasyczny mecz o sześć punktów, bowiem oba zespoły przed tym meczem miały po 24 „oczka” i były całkiem niedaleko strefy europejskich pucharów.

Adana Demirspor już w pierwszej połowie prowadziła 2:0. W drugiej połowie udało się Antalyasporowi strzelić gola kontaktowego, a pod koniec meczu goście mieli szansę na doprowadzenie do remisu. Został dla nich podyktowany rzut karny. Do piłki podszedł Adam Buksa, ale fatalnie przestrzelił.

Piłka po jego strzale przeleciała nad poprzeczką. Tym samym Antalyaspor nie zdołał doprowadzić do remisu, przegrał i został na 8.miejscu w tabeli. Z kolei Adana Demirspor awansowała na 5.miejsce.

Wideo od 4:50.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE