Tomasz Hajto ma problemy? Wyjawił dlaczego będzie walczył w MMA

Data:

Tomasz Hajto już 5 sierpnia 2023 roku stoczy swoją pierwszą walkę w formule MMA. Taka informacja wywołała falę komentarzy w kierunku byłego piłkarza i jego domniemanych problemach finansowych. Czy tak jest naprawdę? Tomasz Hajto udzielił wywiadu i powiedział, dlaczego będzie walczył w MMA.

To była sensacyjna wiadomość. Już 5 sierpnia Tomasz Hajto zadebiutuje w formule mieszanych sztuk walki podczas gali Clout MMA. Jego przeciwnikiem będzie kilkanaście lat młodszy, były siatkarz, Zbigniew Bartman.

Po tej informacji w internecie zawrzało. Niektórzy komentatorzy sugerowali nawet, że Hajto wziął walkę w Clout MMA ponieważ ma problemy natury finansowej. – Może w końcu przestanie go ktokolwiek brać na poważnie i przestanie na mieście robić z siebie biznesmena, bo wyszło, że kieszenie chyba dziurawe jednak – napisał Maciej Turski z Kanału Sportowego.

Tymczasem Tomasz Hajto udzielił wywiadu dla portalu WP Sportowe Fakty. Tam podkreślił, że część swojej gaży będzie chciał przeznaczyć na cele charytatywne. – Mam taki plan, żeby część swojej gaży przekazać na cele charytatywne. Porozmawiam na ten temat ze Zbyszkiem Bartmanem, żebyśmy dali trochę pieniędzy potrzebującym. Jeżeli nie będzie chciał, sam to zrobię.

Jak stwierdził, to nie kasa była głównym powodem, dla którego wziął walkę z Bartmanem. – Człowiek szuka motywacji, adrenaliny. Dzisiaj te walki fajnie się „sprzedaje”. Mnie to zmotywuje do reżimu treningowego – podkreślił.

Walka Tomasz Hajto – Zbigniew Bartman będzie jedną z dwóch głównych walk wieczoru gali Clout MMA. Drugą będzie starcie Marcin Najman – Andrzej Fonfara.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE