Niesamowite! Reprezentant Polski zdobył głową gola z własnej połowy! [WIDEO]

Data:

To było coś niesamowitego. W finałowym meczu Fogo Futsal Ekstraklasy padł naprawdę niezwykły gol. Reprezentant Polski – Tomasz Kriezel – zdobył go strzałem głową… ze swojej płowy boiska! Poniżej zamieszczamy oczywiście wideo, żeby każdy mógł sobie to zobaczyć.

Trwają finały Fogo Futsal Ekstraklasy. W finałowej rywalizacji, która prowadzona jest do trzech zwycięstw, rywalizują ze sobą Constract Lubawa i Rekord Bielsko-Biała. Mistrzowskiego tytułu broni drużyna z Lubawy. Jednak łatwego zadania nie będzie miała, bo Rekord jest w dobrej formie.

To potwierdziły zresztą dwa pierwsze mecze. W pierwszym, który rozgrywany był w Lubawie lepszy był Rekord wygrywając w rzutach karnych. Drugi mecz z kolei (rozgrywany już w Bielsku-Białej) padł łupem Costractu. Drużyna broniąca tytułu mistrza Polski w imponującym stylu wygrała aż 5:2. Ozdobą tego spotkania była niesamowita bramka Tomasza Kriezela, kapitana reprezentacji Polski w Futsalu i zawodnika Constract Lubawa.

W natarciu byli zawodnicy

Rekordu, którzy goniąc wynik wycofali bramkarza i grali z przewagą jednego zawodnika. Kriezel wyskoczył wysoko do piłki, którą chwilę wcześniej podbił zawodnik Rekordu i idealnie głową trafił ze swojej połowy do pustej bramki.

Niesamowitą bramkę Tomka Kriezela możecie zobaczyć na poniższym wideo od 4:00. Oczywiście polecamy cały skrót, bo mecz był bardzo dobry i obfitował w gole.

Polecamy również kulisy od Fogo Futsal Ekstraklasy. Wszystko możecie bowiem zobaczyć poniżej.

Dzisiaj odbył się trzeci mecz finałów Fogo Futsal Ekstraklasy. Po nim rywalizacja znów przenosi się do Lubawy. W finałach gra się do trzech zwycięstw.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE