Kolejny zawodnik opuszcza zgrupowanie reprezentacji z kontuzją! Był bohaterem Mundialu

Data:

Pech nie opuszcza reprezentacji Polski i selekcjonera Fernando Santosa. Co dopiero z kadry wypadli Kamil Glik, Arkadiusz Milik, Kamil Piątkowski, a problemy mają również Jan Bednarek i Kacper Kozłowski. Teraz do tego grona dołączył Bartosz Bereszyński.

Polski Związek Piłki Nożnej wydał krótki komunikat w tej sprawie. Dowiadujemy się z niego, że kontuzja nie jest groźna, ale wyklucza udział obrońcy Napoli z meczów z Czechami i Albanią.

– Bartosz Bereszyński z powodu urazu nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach reprezentacji z Czechami i Albanią. Zawodnik SSC Napoli podczas treningu doznał naciągnięcia jednego z więzadeł w stawie kolanowym. Uraz nie jest groźny, lecz jego leczenie potrwa około dwóch tygodni. W porozumieniu z klubem ustalono, że Bereszyński pozostanie na zgrupowaniu i jego rehabilitacja będzie prowadzona przez sztab medyczny kadry narodowej – czytamy w komunikacie.

Selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos postanowił w miejsce kontuzjowanego Bereszyńskiego powołać Tymoteusza Puchacza z Panathinaikosu Ateny.

To kolejny piłkarz dowołany z powodu kontuzji innego kadrowicza. Wcześniej w podobny sposób na zgrupowaniu reprezentacji Polski pojawił się obrońca Lecha Poznań, Bartosz Salamon.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE