Tragedia podczas finału Ligi Mistrzów. Nie żyje polski dziennikarz

Data:

Tragiczna informacja. Polski dziennikarz zmarł podczas finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Relacjonował mecz Barlinek Industrii Kielce z niemieckim Magdeburgiem.

Paweł Kotwica nie żyje. Dziennikarz Grupy Polska Press i kieleckiego wydania portalu i gazety „Echo Dnia” zmarł podczas finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Od kilku dni relacjonował z Niemiec turniej Final 4 najważniejszych rozgrywek w klubowej piłce ręcznej.

Od bardzo wielu lat relacjonował życie kieleckiej piłki ręcznej. Nie inaczej było również teraz. Gdy drużyna Barlinek Industria Kielce wyleciała na Final 4 Ligi Mistrzów do niemieckiej Kolonii, on również tam się udał, żeby opisywać mecze kielczan. Wczoraj relacjonował zwycięstwo mistrzów Polski z francuskim PSG w meczu półfinałowym.

Paweł Kotwica zasłabł podczas drugiej połowy meczu SC Magdeburg – Barlinek Industria Kielce. Niestety, nie udało się go uratować.

– EHF opłakuje śmierć jednego z dziennikarzy pracujących przy meczu finałowym Ligi Mistrzów. Udzielono mu pomocy w drugiej połowie spotkania, ale niestety nie udało się go uratować. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną, przyjaciółmi i bliskimi — czytamy w komunikacie na Twitterze.

Nie żyje Paweł Kotwica. Dziennikarz zmarł podczas finału Ligi Mistrzów

We wzruszający sposób pożegnała go drużyna z Kielc. – Paweł, my tu jeszcze wrócimy i wygramy, ale Ciebie już nam nikt nie odda… Najszczersze kondolencje dla rodziny. Nic dziś nie jest ważniejsze – napisano na Facebooku.

Mecz zakończył się zwycięstwem SC Magdeburg po dogrywce 30:29. Drużyna Barlinek Industria Kielce po raz drugi z rzędu doszła do finału Ligi Mistrzów.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE