Kandydat na selekcjonera ujawnił kulisy rozmów z Kuleszą. „Nie dogadaliśmy się”

Data:

Cezary Kulesza wciąż nie ogłosił nazwiska nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Zdaniem mediów faworytów jest dwóch: Marek Papszun albo Michał Probierz. Nic więc dziwnego, że media mocno tym żyją, a całe zamieszanie postanowił wykorzystać Marcin Najman. Popularny freak fighter ogłosił, że on kadry nie obejmie. Miał nie dogadać się z prezesem PZPN.

Po ośmiu miesiącach skończyła się kadencja Fernando Santosa. Portugalczyk został zwolniony po kompromitujących porażkach z Mołdawią (w czerwcu) i w ostatnią niedzielę z Albanią. Teraz ponownie trwa więc giełda nazwisk i wszystkie media pytają: kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.

Tymczasem Marcin Najman wie, co grzeje w sieci. Już podczas poprzedniego zgrupowania kadry i po porażce z Mołdawią nagrał filmik, w którym skrytykował Fernando Santosa. – Obudź się – grzmiał Najman w nagraniu, które wykręciło na YouTube i Twitterze bardzo dobre liczby.

Teraz nie było inaczej. Po porażce z Mołdawią i po zwolnieniu Fernando Santosa popularny „El Testosteron” nagrał całą serię filmików. W jednym z nich bezceremonialnie ogłosił, że on kadry nie obejmie. Otóż Marcin Najman w filmiku powiedział, że nie dogadał się z prezesem PZPN.

W innym filmiku Marcin Najman wypowiedział się bardzo mocno o kadrowiczach, a zwłaszcza Robercie Lewandowskim Zawodnik federacji Clout MMA powiedział, że napastnik powinien odpocząć od występów w kadrze i oddać opaskę kapitana.

Nowego selekcjonera reprezentacji Polski powinniśmy poznać do 20 września. Kilka dni później trzeba będzie wysyłać powołania na październikowe mecze kadry. Przypomnijmy, że obecnie głównymi faworytami do objęcia funkcji selekcjonera są trenerzy Marek Papszun i Michał Probierz.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE