Wojciech Kowalczyk znowu grzmi. „Jesteśmy je****tym narodem”

Data:

Wojciech Kowalczyk to bez wątpienia jeden z tych ekspertów od piłki, którzy rzadko gryzą się w język. Jego opinie często idą po tak zwanej bandzie, za co często obrywa mu się nie tylko od kibiców, ale nawet od pracodawców.

Tym razem popularny „Kowal” odniósł się do występu Radosława Majeckiego z Paris Saint-Germain. Były golkiper warszawskiej Legii w końcu oderwał się od ławki rezerwowych francuskiego klubu i zaczyna regularnie grać, a mecz przeciwko PSG był naprawdę bardzo dobry w jego wykonaniu.

Związane z tym pochwały od fanów nie spodobały się Kowalczykowi, który upust swojej frustracji dał w wymownym wpisie na platformie X (niegdyś Twitter). Zdaniem wielokrotnego reprezentanta Polski, jako naród, mamy skłonność do przesady.

„Ale my jesteśmy je****tym narodem piłkarskim. Jaranie się bramkarzem, który jest w kolejce do reprezentacji za jakimiś dziesięcioma kierowcami autobusów, bo nie wspomnę o bramkarzach dyskotekowych. Majecki, bo wyjechał z Legii i zagrał mecz. Wielkie ku**a brawa” – napisał w swoim stylu Kowalczyk.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE