Radosław Majdan potężnie uderza w Stanowskiego. „Odegrał bardzo złą robotę w całej tej grze”

Data:

Iskrzy na linii Radosław Majdan – Krzysztof Stanowski. W ostatnich tygodniach to Stanowski kilkukrotnie zaczepiał byłego bramkarza reprezentacji Polski, a teraz ten postanowił odpowiedzieć. Jego zdaniem to właśnie dziennikarz w dużej mierze zaszkodził Czesławowi Michniewiczowi.

Jeśli wierzyć medialnym spekulacjom, to dalszy los Czesława Michniewicza jest przesądzony. Zdaniem wielu dziennikarzy selekcjoner stracił w oczach piłkarzy oraz działaczy PZPN-u. Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu meczyki.pl – Cezary Kulesza może ostatecznie podziękować Michniewiczowi jeszcze w tym tygodniu.

Głos w całej sprawie postanowił zabrać Radosław Majdan. Były reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata w 2002 roku już od jakiegoś czasu miał nie po drodze z Czesławem Michniewiczem. Nie podobało mu się to, że obrażał dziennikarzy zaraz po wygranej ze Szwecją, która dała nam przepustkę na Mundial w Katarze. Teraz uderzył również w Krzysztofa Stanowskiego, przyjaciela Michniewicza.

Kilka osób, a już tak najbardziej jedna trenerowi Michniewiczowi zaszkodziły. Krzysztof Stanowski – myślę, że jest to człowiek, który odegrał bardzo złą robotę w całej tej grze – powiedział Majdan w programie Onet Rano.

– uż nie mówię o żenujących zdjęciach z cygarem, kiedy, w rzekomej jego głowie, narodził się kolejny sukces po 36 latach – dodał.

Co dalej z Michniewiczem? Być może odpowiedź poznamy jeszcze w tym tygodniu.

@onetrano

„Już nie mówię o żenującym zdjęciu z cygarem” #radosławmajdan #majdan #stanowski #krzysztofstanowski #michniewicz #sekielski #tomaszsekielski #tomeksekielski #piłkanożna #reprezentacjapolski #trenermichniewicz #onetrano

♬ dźwięk oryginalny – onetrano

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

WYBRANE DLA CIEBIE