Marek Papszun: Nie ma sensu o tym dyskutować, bo to jedynie medialne spekulacje

Data:

Czy Marek Papszun zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski? To pytanie zadaje sobie naprawdę wielu klubów. Trener Rakowa Częstochowa postanowił odpowiedzieć.

Dla wielu kibiców, ekspertów i dziennikarzy Marek Papszun wydaje się być naturalnym następcą Czesława Michniewicza. Od kilku lat robi kapitalną pracę w Rakowie Częstochowa, przeprowadzając ten klub od drugiej ligi do wicemistrzostwa Polski i dwukrotnie z rzędu zdobytego Pucharu Polski.

Sam zainteresowany stara się jednak nie uczestniczyć w tym medialnym zamieszaniu. Krótko odpowiedział na spekulacje w wywiadzie udzielonym portalowi TVP Sport. – Jestem trenerem Rakowa Częstochowa, mam ważny kontrakt i na tym powinniśmy poprzestać – podkreślił.

– Nie chcę wchodzić do tej rzeki i znów uczestniczyć w jakichś medialnych grach. Nawet gdyby pojawiły się jakiekolwiek rozmowy, to raczej nie powinno to trafić do mediów – zaznaczył.

– Jeżeli jednak nie ma żadnych konkretów, to nie ma sensu o tym dyskutować, bo to jedynie medialne spekulacje – zakończył.

Czy widzielibyście Marka Papszuna na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski?

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE