Zaskakująco szczere słowa pracownika PZPN. Reprezentacja będzie miała trenerską gwiazdę?!

Data:

Reprezentacja Polski za selekcjonera będzie miała trenerską gwiazdę? O tym mogą świadczyć słowa jednego z pracowników PZPN, który chce zachować anonimowość.

Trwa saga związana z wyborem selekcjonera dla reprezentacji Polski. PZPN prowadzi rozmowy ze szkoleniowcami, w tym również z obcokrajowcami. Wśród nich są m.in. Vladimir Petković, Herve Renard oraz Roberto Martinez. Z Polaków „w grze” są podobno Jan Urban oraz Marek Papszun.

Coraz częściej mówi się, że PZPN zamierza przeznaczyć sporą sumę na zatrudnienie nowego szkoleniowca dla drużyny biało-czerwonych. Wiele wskazuje, że te doniesienia nie są kaczką dziennikarską.

Informacje w tej sprawie podaje Polska Agencja Prasowa, której dziennikarze skontaktowali się z jednym z pracowników PZPN. Mężczyzna chciał jednak pozostać anonimowy.

PZPN zatrudni trenerską gwiazdę?

Jeden z pracowników PZPN przyznaje, że federację stać obecnie na zapewnienie gwiazdorskiego kontraktu dla szkoleniowca, który obejmie reprezentację Polski. Posłużył się przy tym ciekawym stwierdzeniem.

Stać nas nawet na Thomasa Tuchela – powiedział pracownik polskiej federacji piłkarskiej. W to, że PZPN zatrudni niemieckiego szkoleniowca trudno uwierzyć, jednak słowa przedstawiciela związku świadczą o tym, że ten nie zamierza oszczędzać na trenerze.

Federacja już niebawem, w ramach nowych umów sponsorskich, ma otrzymać gigantyczne pieniądze. – Finalizujemy rozmowy zarówno z naszymi obecnymi, wieloletnimi i zaufanymi partnerami, jak i nowymi firmami, które chcą inwestować w sport i rosnąć w siłę wraz z reprezentacją Polski, czyli najważniejszą drużyną w kraju. Mogę już teraz zdradzić, że nasza piramida sponsorska pozostanie wypełniona, a przychody z tytułu umów sponsorskich będą rekordowe w całej historii PZPN – powiedział kilka dni temu Łukasz Wachowski.

Te środki zostaną przeznaczone m.in. na pensję dla nowego selekcjonera, którego nazwisko poznamy do końca stycznia.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE