Gdzie „Lewy”? Wojciech Szczęsny wrzucił wymowne zdjęcie z kolacji reprezentacji Polski

Data:

Atmosfera wokół reprezentacji Polski jest daleka od ideału. Nie pomagają w tym „afera premiowa”, fatalne wyniki w eliminacjach EURO 2024 i głośny wywiad Roberta Lewandowskiego. Czy w samej kadrze również są konflikty i podziały? Pewną odpowiedź daje nam nowe zdjęcie, które na swojego Instagrama wrzucił Wojciech Szczęsny.

Przed reprezentacją Polski mega ważne mecze w eliminacjach EURO 2024. Już w najbliższy czwartek podopieczni trenera Fernando Santosa zagrają na Stadionie Narodowym z Wyspami Owczymi, by trzy dni później (niedziela, 10 września) zmierzyć się na wyjeździe z reprezentacją Albanii.

Sytuacja Biało-Czerwonych w grupie jest naprawdę trudna. Polacy zdobyli do tej pory tylko 3 punkty (zwycięstwo u siebie z Albanią) i zajmują dopiero 4.miejsce w grupie. Więcej „oczek” od nich mają reprezentacje: Czech, Albanii i Mołdawii. Nic więc dziwnego, że najbliższe mecze są tak ważne.

Dlatego przed tymi meczami, tak wiele mówi się o atmosferze w zespole. Wszak jest to ważny czynnik osiąganych później sukcesów. Pewną wskazówkę w tej sprawie dał nam Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski i Juventusu Turyn wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie ze wspólnej kolacji wszystkich kadrowiczów.

Wymowny jest podpis pod zdjęciem: „Lewego też zaprosiliśmy”. I rzeczywiście widzimy Roberta Lewandowskiego na zdjęciu podczas wspólnej kolacji. Być może to jest ważna wskazówka, że reprezentanci wszystko sobie wyjaśnili i teraz łączy ich tylko wspólny cel: najbliższe mecze z Wyspami Owczymi i Albanią.

Sam Wojciech Szczęsny powinien wystąpić w obu meczach. Nasz bramkarz ostatnio zmagał się z problemami zdrowotnymi, ale teraz wszystko jest już okej. Jest zdrowy, gotowy do gry, o czym poinformował dziennikarz Radia ZET Mateusz Ligęza.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE