Fernando Santos zdecydował. Oni nie zagrają z Wyspami Owczymi

Data:

Dziś reprezentacja Polski zagra w eliminacjach mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi. Selekcjoner Fernando Santos podjął już pierwsze decyzje. Wiemy, kto nie zagra w tym meczu.

Sytuacja reprezentacji Polski w grupie eliminacyjnej jest trudna. Obecnie podopieczni Fernando Santosa zajmują 4.miejsce, mając na swoim koncie tylko 3 punkty. Przed naszą kadrą są reprezentacje: Czech, Albanii i Mołdawii.

Biało-Czerwoni są uznawani za zdecydowanego faworyta czwartkowego starcia z Wyspami Owczymi, pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 20:45. Trzy dni później (10 września) zostanie rozegrane spotkanie wyjazdowe z Albanią.

– Teraz najważniejszy jest mecz z Wyspami Owczymi – powiedział na konferencji prasowej Fernando Santos. – My zawsze żyjemy w sinusoidzie, mówimy, że ten mecz nie jest ważny, że Wyspy Owcze nie mają żadnej wartości, a potem co? Mamy pięć spotkań. Musimy wygrać je wszystkie, bo zależymy tylko od siebie. Wtedy awansujemy na mistrzostwa. Każdy mecz jest ważny i traktujemy go jak finał.

Teraz selekcjoner podjął pierwsze decyzje. Wiemy już, że w tym spotkaniu nie zagrają Adrian Benedyczak i Paweł Dawidowicz. Obaj nie znaleźli się w 23-osobowej kadrze na mecz z Wyspami Owczymi.

Początek meczu Polska – Wyspy Owcze w czwartek o godzinie 20:45. Transmisja tego spotkania w TVP Sport i Polsacie Sport Premium 1.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE