Tak źle nie było już od wielu lat. Miejsce Polski w rankingu FIFA to śmiech na sali

Data:

Kolejne złe informacje dla reprezentacji Polski. Po fatalnych, wrześniowych meczach w eliminacjach do przyszłorocznego EURO nasza kadra znów spadła w rankingu FIFA. Tak źle nie było od czasów… Adama Nawałki.

To nie są dobre miesiące dla reprezentacji Polski. W marcu musieliśmy pogodzić się z bolesną porażką z Czechami w Pradze, w czerwcu zostaliśmy upokorzeniu przez Mołdawię w Kiszyniowie, a we wrześniu czekała nas kolejna, gorzka pigułka – przegrana w fatalnym stylu na wyjeździe z Albanią.

Nic więc dziwnego, że z każdym kolejnym notowaniem miejsce naszej reprezentacji jest coraz niższe. Nie inaczej jest teraz, gdy opublikowano najnowsze notowanie.

Reprezentacja Polski po wrześniowych meczach eliminacji mistrzostw Europy spadła z 26. na 30. miejsce w najnowszym notowaniu rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA).

To najgorsze miejsce od ponad siedmiu lat. Co ciekawe, równie nisko byliśmy wczesną wiosną 2016 roku, a więc kilka miesięcy przed znakomitymi dla nas Mistrzostwami Europy we Francji. Paradoksalnie niewiele ponad rok później zajmowaliśmy już najwyższe miejsce w całej naszej historii – 5.

W czołówce rankingu nie doszło do żadnych zmian – wciąż prowadzi Argentyna, przed Francją i Brazylią.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj