Hit! Lektor „Chłopaków z Baraków” podłożył głos pod słynny wywiad Cezarego Kuleszy [WIDEO]

Data:

To jest prawdziwy hit z Internetu! Pamiętacie słynny wywiad, który Cezary Kulesza udzielił rozgłośni RMF FM? No to trzymajcie się krzeseł! Właśnie powstała przeróbka, w której pod ten wywiad został podłożony głos lektora komediowego „Chłopaki z Baraków”. Padniecie ze śmiechu!

PZPN już do dłuższego czasu nie ma dobrego PR-u. Wpływ na to mają na pewno kiepskie wyniki reprezentacji Polski, ale to nie jest główny powód. Bardziej chodzi o rozliczne afery i aferki, m.in. o zabranie na wyjazd do Mołdawii z oficjalną delegacją PZPN człowieka skazanego za korupcję.

W tle jest również alkohol. Nie jest bowiem tajemnicą, co opisał chociażby Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, że takim wyjazdom działaczy na mecze często towarzyszy alkohol. Właśnie o temat alkoholu został zapytany Cezary Kulesza w słynnym już wywiadzie dla RMF FM. Wywiad został udzielony pół roku temu, także poniżej przypominamy odpowiedź na pytanie o napoje wyskokowe.

– Jadą sponsorzy, jadą ich zaproszeni goście, jesteśmy my. Siadamy, kolacja zawsze jest 19, 20. Gdzieś z boku stoi wino, wódka, szampan czy piwo. Kto sobie, ile życzy. Ja sobie nie wyobrażam… Jak ktoś pana zaprosi, to co, siedzicie tak bez niczego? – mówił Kulesza Piotrowi Salakowi z RMF FM.

– Jak my nie zrobimy kolacji, to ci sami ludzie pójdą i sami sobie zrobią kolację – podkreślił bowiem szef federacji.

Wywiad oczywiście szybko stał się kultowy. Teraz do niego postanowił wrócić portal Weszło, który do swojego programu zaprosił ostatnio Rafała Walentowicza, lektora słynnego serialu komediowego „Chłopaki z Baraków”. Lektor podłożył swój głos pod wywiad Kuleszy. Wyszło przekomicznie! Sprawdźcie sami na poniższym filmie.

Najbliższy mecz reprezentacji Polski już 21 marca. Będzie to półfinał baraży o awans na EURO 2024. Naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Estonii.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE