Fatalne wieści! Poważna kontuzja Roberta Lewandowskiego. Jest diagnoza lekarzy

Data:

Złe wieści. Robert Lewandowski, który z powodu urazu opuścił boisko już w 30.minucie meczu z Turcją, dzisiaj usłyszał diagnozę. Na pewno opuści pierwszy mecz EURO. Nie wiadomo, co będzie dalej.

To wyglądało źle. Po dwóch kwadransach mecz Polska – Turcja Robert Lewandowski bezradnie usiadł na murawie i poprosił o zmianę. Początkowo mówiono, że to nic groźnego, że Roberta „coś zakłuło” i zapobiegawczo podjęto decyzję o zmianie. Teraz okazuje się jednak, że jest dużo poważniejsza.

Okazuje się bowiem, że Robert Lewandowski na pewno nie zagra w niedzielnym meczu z Holandią. Jego gra w pozostałych meczach fazy grupowej EURO również stoi pod znakiem zapytania.

– U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii – informuje Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

To nie koniec. Problemy zdrowotne po meczu z Turcją mają także Karol Świderski i Paweł Dawidowicz. – Obaj zawodnicy po wdrożonym leczeniu powinni wrócić do pełnego treningu w ciągu 3-4 dni – przekazał lekarz reprezentacji Polski.

Pierwszy mecz EURO Polska zagra z Holandią już w najbliższą niedzielę. Początek tego spotkania o godzinie 15:00.

WYBRANE DLA CIEBIE