Polscy piłkarze wrócili do kraju. Na powitanie… zszokowali dziennikarzy [WIDEO]

Data:

Reprezentacja Polski wróciła z Kataru. Po wylądowaniu na lotnisku wojskowym w Warszawie piłkarze mocno zaskoczyli jednak czekających na nich dziennikarzy.

Reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mundialu. Piłkarze odpadli z turnieju po meczu 1/8 finału, w którym mierzyli się z Francją. Mistrzowie świata pokazali klasę i wbili naszemu zespołowi trzy gole. My odpowiedzieliśmy zaledwie jednym.

Niedługo po meczu mocnego wywiadu udzielił Robert Lewandowski, który, tak należy odbierać jego słowa, skrytykował taktykę selekcjonera Czesława Michniewicza.

– Do kolejnego mundialu jeszcze daleka droga. Potrzebna jest radość z gry, nawet w niedalekiej przyszłości. Gdy próbujemy atakować jest inaczej, gdy gramy defensywnie tej radości nie ma – mówił piłkarz. Więcej TUTAJ.

Piłkarze wrócili z Kataru. Dziennikarze zaskoczeni

Wczoraj nasi reprezentanci wrócili z Kataru. Samolot, którym podróżowali wylądował na lotnisku wojskowym w Warszawie. Na miejscu czekała już na nich grupa dziennikarzy, którzy z pewnością liczyli na rozmowę z zawodnikami.

Tymczasem przeżyli spore zaskoczenie. Okazało się bowiem, że zawodnicy nie mają zamiaru rozmawiać z mediami. – Żaden z piłkarzy ani członków sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski nie wyszedł do grupy kilkunastu dziennikarzy po wylądowaniu na wojskowym lotnisku w Warszawie. Usłyszeliśmy „wczoraj była konferencja pomeczowa” – napisał na Twitterze dziennikarz TVP Sport, Jakub Kłyszejko.

WYBRANE DLA CIEBIE

2 KOMENTARZE

  1. I bardzo dobrze. Przegrywacie walkę z piłkarzami. Dziennikarze co raz bardziej upadają… tylko sensacja. Dramat.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.