Mateusz Borek o transferze Marcina Bułki. Wymienił konkretne nazwy klubów

Data:

Marcin Bułka może już za kilka miesięcy zmienić klub. Bramkarz OGC Nice przeżywa fantastyczny czas w swojej karierze. Znakomite występy Polaka między słupkami przykuwają uwagę wielu dużych europejskich marek. O potencjalnym transferze Bułki mówił dzisiaj w Kanale Sportowym Mateusz Borek.

Bułka ostatnio został bohaterem swojej drużyny, broniąc rzut karny. Rosły golkiper kolejny raz w tym sezonie ligi francuskiej trafił do najlepszej jedenastki kolejki, a broniąc tak dalej, istnieje duża szansa, że trafi także do najlepszej jedenastki całego sezonu.

Urodzony w Płocku piłkarz w 23 meczach Ligue 1 zachował aż 14 czystych kont, co jest wynikiem więcej niż znakomitym. Między innymi dzięki jego fantastycznej dyspozycji Nicea zajmuje obecnie wysokie, czwarte miejsce w tabeli.

24-latek zapewnia, że dobrze czuje się w obecnym zespole, jednak jeżeli dalej będzie grał tak dobrze, transfer do lepszej ligi jest nieunikniony. Jego poczynania bacznie śledzą czołowe ekipy w Europie. Konkretne nazwy podał dobrze poinformowany dziennikarz, Mateusz Borek.

Zdaniem Borka Bułka znajduje się na radarze Atletico Madryt, Manchester United,  Milanu, Inter Mediolan, a także Juventusu. Kontrakt Marcina wygasa dopiero w czerwcu 2026 roku, więc ewentualny kupiec, będzie musiał głęboko sięgnąć do kieszeni.

Obecna wartość jednokrotnego reprezentanta Polski to 15 milionów euro, jednak każdy kolejny dobry występ winduje potencjalną cenę za Bułkę.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE