Kamil Grosicki z niespodziewaną deklaracją. To już oficjalna decyzja

Data:

Kamil Grosicki udzielił wywiadu dla serwisu gol24.pl. Podczas rozmowy zdecydował się na niespodziewaną deklarację.

Kamil Grosicki był uczestnikiem mundialu w Katarze. Skrzydłowy Pogoni Szczecin wszedł na boisko w końcówce meczu 1/8 finału z Francją i pokazał się z dobrej strony. Niektórzy żałowali wówczas, że „Grosik” nie dostał więcej szans podczas turnieju.

Grosicki, który ma obecnie 34 lata, najprawdopodobniej na żadnym dużym turnieju więcej nie zagra. Tak przynajmniej wyrokowali kibice i eksperci jeszcze przed mundialem w Katarze.

Tymczasem, w rozmowie z serwisem gol24.pl, Grosicki zdecydował się na niespodziewaną deklarację. Potwierdza to słowa Krzysztofa Stanowskiego, który ujawnił plany „Grosika” niedługo po mundialu.

Kamil Grosicki z niespodziewaną deklaracją

Niedługo po mundialu Krzysztof Stanowski zamieścił na Twitterze wpis, w którym powołał się na słowa Kamila Grosickiego. Skrzydłowy mówił wówczas, że nie zamierza kończyć reprezentacyjnej kariery. Więcej TUTAJ.

Teraz Grosicki oficjalnie to potwierdził. – Zawsze staram się być gotowy. W tych meczach udało się rozkręcić naszą grę. Jak będę w dobrej formie w Pogoni, będę dobrze grał, to mam nadzieję, że w reprezentacji jeszcze zagram – powiedział „Grosik”.

Zawodnik przyznał jednak, że wcześniej miał myśli, żeby zakończyć reprezentacyjną karierę. – Przyznam, że były nawet takie plany, ale przy takim scenariuszu, że nie wychodzimy z grupy i generalnie byłby to słaby turniej w naszym wykonaniu, a ja nie odegrałbym żadnej roli w tych mistrzostwach. Było jednak inaczej. Te kilka minut na boisku pokazały mi, że jeszcze jestem w stanie dać tej reprezentacji dużo – oświadczył. Cały wywiad TUTAJ.

Redakcja Brameczki.pl poleca również:

WYBRANE DLA CIEBIE